الگوریتم جدید گوگل پاندا

گوگل الگوریتم جدیدی با عنوان گوگل پاندا را برای بالا رفتن رتبه وب سایت ارائه می دهد.

گوگل به‌ تازگی با ارائه تازه ‌ترین نسخه الگوریتم جدید خود تحت عنوان Google Panada ، امکان بالابردن رتبه‌ وب سایت های با کیفیت بالا و محتوا و اطلاعات مبتکرانه را فراهم کرده است.
گوگل همسو با تعهدهای خود برای نوآوری و ارائه خدمات جدید به مشتریان به تازگی الگوریتم جدید خود تحت عنوان«Google Panda» را پیاده سازی کرده است به طوری که این الگوریتم سبب بالا رفتن رتبه وب سایت با کیفیت بالا و دارای محتویات و اطلاعات بهینه در موتورهای جست ‌و جو می‌شود.
اگرچه هدف اصلی گوگل یافتن اطلاعات و محتویات باکیفیت است، رتبه بندی گوگل پاندا با گذشت زمان می‌تواند تغییر کند و این قابل کنترل نیست. برای کسب اطمینان از بالا ماندن رتبه سایت، بهبود سایت راه موثری است و سبب حفظ رتبه بالای سایت در برنامه رتبه بندی گوگل می‌شود.
شرکت گوگل برای رتبه بندی، به کیفیت بالای مطالب و محتویات هر وب سایت اهمیت می‌دهد، بنابراین کارشناسان فرآیند «بهینه سازی در موتورهای جستجوگر« (SEO) می‌توانند به بهینه سازی سایت کمک کنند.
به جز اجرای فرآیند SEO روش‌های دیگری نیز برای حفظ رتبه سایت در الگوریتم جدید گوگل وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به بارگیری و بالا آمدن سریع سایت و آپلود محتویات جالب برای خوانندگان سایت اشاره کرد.
برنامه رتبه بندی گوگل پاندا می‌تواند برای دسترسی کاربران، بینندگان و بازدیدکنندگان به اطلاعات دقیق مفید باشد و کاربران را به مسیر اصلی برای جست‌وجوی مطالب مورد نیاز هدایت ‌کند و سد راه کلاهبرداران سئو باشد.

 

پاسخ دهید