طراحی سایت ارزان

حتما متوجه شده اید که هزینه انجام پروژه های طراحی سایت که توسط شرکتهای همکار در ایران اعلام می گردد، چقدر متفاوت است و اغلب کاربران پس از جستجوی کامل وب، بیشتر سردرگم شده و برایشان این سئوال پیش می آید که چرا قیمت ها اینقدر متفاوت است؟ آیا تفاوت در کیفیت کار است؟

خوب، کیفیت حرف اول را در هر کاری می زند، اما در زمینه خدمات در محدوده وب مانند سرویس های میزبانی، ثبت دامنه و طراحی سایت های استاتیک و دینامیک، استاندارد ویژه ای در بازار ایران وجود ندارد وهر شرکت به قول معروف هر چقدر تیغ می برد… در این زمینه قیمت گذاری کرده است. حتی بعضی از کاربران اعلام می کنند که شرکت های طراح سایت، قیمت خاصی در نظر ندارند و بیشتر به جیب و زمینه کاری مشتری خود جهت استعلام طراحی سایت کمک می گیرند…

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود که با توجه به داینامیک یا استاتیک بودن آن متفاوت است. سایت داینامیک سایتی می باشد که بعد از طراحی سایت، مدیر سایت می تواند با پنلی که در اختیارش قرار می گیرد تغییراتی را در وب سایت خود ایجاد کند،  پس به مراتب هزینه بیشتری را نیز شامل می شود ولی این هزینه باید دارای یک استاندارد باشد البته باید توجه کنید که طراحی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

ما مفتخریم که در ایران جزو اولین شرکتهایی هستیم که در زمینه طراحی سایت های استاتیک و پویا کمترین هزینه را از مشتری خود دریافت می کنیم. خط مشی شرکت ما، طراحی سایت ارزان مناسب با امکاناتی است که در اختیار مشتری قرار می دهیم. در واقعی بستری را فراهم کرده ایم که هر شخص یا شرکت با کمترین بودجه بتواند امکانات پایه وب سایت های ایستا و پویا را دریافت کند. امکان ثبت دامنه و سرویس میزبانی وب نیز همه در کنار هم با یک بار هزینه طراحی سایت به مشتری ارائه می گردد و تنها در سالهای آتی مشتری هزینه تمدید سرویس های دامنه و میزبانی خود را پرداخت خواهد کرد.

توجه به این نکته نیز قابل اهمیت است که طراحی سایت های پویا، بدلیل پیچیدگی های برنامه، همواره نیازمند آپدیت و به روزرسانی می باشد که این خدمت نیز توسط ما به صورت رایگان به مشتری ارائه می گردد.

به امید روزی که هر فرد ایرانی دارای یک وب سایت باشد و بتواند خود یا کالا و خدمات شرکت خود را به کل دنیا معرفی نماید…

وب آران، طراحی سایت های ساده و پیشرفته به همراه خدمات رایگان و بهینه سازی وب سایت

پاسخ دهید