وب سایت داینامیک، پویا

سایتهای داینامیک (پویا) نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت، طراحی و پیاده سازی می شوند.

سایت داینامیک سایتی است که توسط یک نرم افزار مدیریت محتوا کنترل می شود و به روز رسانی آن بسیار ساده تر از سایت های ایستا می باشد و برای به روز رسانی نیازی به داشتن دانش طراحی وب وجود ندارد. تعداد صفحات این نوع وب سایت ها نامحدود بوده و مدیریت بخش ها و محتوای یک وب سایت داینامیک (پویا) بطور کامل توسط یک پنل مدیریتی جامع صورت گرفته و کلیه امور مدیریتی و کاربری آن بطور آنلاین و توسط امکانات اتوماتیک و برنامه نویسی شده صورت می گیرد.

وب سایت های داینامیک (پویا-زنده) بطور کلی بر اساس یک نرم افزار مدیریت محتوا CMS (Content Management System) به همراه بانک اطلاعاتی مجهز طراحی و ایجاد می شوند. بنابراین طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی پیشرفته و تخصص بسیار بالایی دارد و نباید در طراحی سایت خود به این روش اشتباه کرد و حتما با متخصصین این امر مراجعه گردد . بنابراین طراحی این نوع وب سایت ها را حتما باید به شرکت های معتبر و پیشرو در این زمینه سپرد.

وب سایت های داینامیک که امروزه حجم عظیمی از بازار را به خود اختصاص داده اند این قابلیت را دارند که مدیر آن بدون داشتن دانش فنی در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی، وب سایت خود را مدیریت و اطلاعات آن را به روز نماید.

ویژگی های اصلی وب سایت داینامیک عبارتند از:

  • نیاز به تخصص بالا در امور برنامه نویسی تحت وب : طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی و همچنین تخصص در امور امنیت ، ارتقا و بروز رسانی برنامه CMS دارد.
  • امکانات کامل اتوماتیک وب سایت: امکانات پیشرفته و اتوماتیک مانند مدیریت مطالب و اخبار بطور نامحدود ، مدیریت محصولات، مدیریت مقالات و کاتالوگ ، آمار بازدید ها، مدیریت گالری ، مدیریت نظر سنجی و … بسیاری امکانات دیگر.
  • تعداد صفحات و بخش های نامحدود : در وب سایت داینامیک تعداد صفحات، بخش ها، منو و زیر منو ها و… می تواند نامحدود باشد.
  • مدیریت آسان و آنلاین و بروز رسانی آنی و بلافاصله وب سایت: کلیه وب سایت های داینامیک دارای پانل مدیریت ویژه ای می باشند که امور مدیریتی توسط آن براحتی انجام شده و این امر مدیریت از هر مکان و هر زمانی را فراهم کرده و بروز رسانی وب سایت نیز بلافاصله می باشد.
  • هزینه طراحی بالاتر نسبت به طراحی وب سایت استاتیک: بدلیل اینکه طراحی سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به تولید و ویژه سازی سیستم دارد هزینه به مراتب بالاتری از طراحی وب سایت استاتیک دارد.
وب آران، طراحی سایت های ساده و پیشرفته به همراه خدمات رایگان و بهینه سازی وب سایت

پاسخ دهید